VYSNÍVANÁ PRÁCA

KARIÉRA

Chcete robiť prácu, ktorá vás bude baviť a napĺňať?

Prácu, ktorá bude vychádzať z vašich silných stránok a uplatníte v nej svoje talenty?

Máte záujem budovať kariéru?

Rady vás v tom podporíme.

Vyberte si jednu z nasledujúcich služieb.

SPRÁVNY SMER PO ŠKOLE

STE ŠTUDENTOM STREDNEJ ALEBO VYSOKEJ ŠKOLY? PRÍPADNE STE ČERSTVÝ ABSOLVENT?

Nachádzate sa ešte len na začiatku svojej pracovnej cesty?

Uvažujete nad svojím prvým zamestnaním a chcete si dobre vybrať, vydať sa správnym smerom?

Táto služba je určená primárne pre študentov, či mladých ľudí, ktorí sa rozhodujú o svojom pracovnom smerovaní.

Budeme vás sprevádzať pri hľadaní tých správnych pracovných možností a príležitosti pre vás. Podporíme vás pri rozhodovaní, tvorbe životopisu, motivačného listu a pripravíme vás na pracovný pohovor.

Služba zahŕňa:

 • 3 x kariérny koučing - 60 min.
  Pozrieme sa na to, ako sa môžete dostať tam, kde by ste boli vo svojej práci najradšej. Zodpoviete si základné otázky o tom, kam by ste chceli smerovať a čo očakávate od svojej pracovnej cesty. Budeme skúmať, aké sú vaše silné stránky, ako na nich môžete stavať, kde sú vaše príležitosti a pod.
 • 3 x kariérne poradenstvo - 60 min.
  Konkrétne kroky ako sa priblížiť k práci snov: príprava životopisu a motivačného listu, ako osloviť potenciálnych zamestnávateľov až po prípravu na pracovný pohovor.
 • Zdarma pracovný zošit na analýzu vašich silných stránok
 • Zdarma eBook: Zmysluplné pracovné pohovory + pracovný zošit
 • Členstvo v uzavretej skupine na Facebooku
  Nájdete tam viac tipov z pracovnej oblasti.

NOVÝ ZAČIATOK

NIE STE VO SVOJOM AKTUÁLNOM ZAMESTNANÍ SPOKOJNÍ?

Uvažujete o zmene práce, no nie ste si istí, ktorým smerom sa vydať, kam zamerať svoju pozornosť, prípadne ako maximálne vyťažiť z vašich predošlých skúsenosti a možných príležitosti?

Spolu s vami sa pozrieme na to, aké sú vaše možnosti, príležitosti, silné stránky, skúsenosti a ako môžete to, čo už viete a máte využiť vo svoj prospech a v novom zamestnaní.

Budeme vás sprevádzať pri vašom rozhodovaní tak, aby ste si vybrali možnosť, ktorú budete považovať za najlepšiu a budete s ňou spokojní.

Zároveň vás podporíme pri tvorbe životopisu, motivačného listu a oslovovaní potenciálnych zamestnávateľov.

Služba zahŕňa:

 • 3 x kariérny koučing - 60 min.
  Povedie vás k ujasneniu vášho smerovania a hľadaniu vhodného zamestnania. Budeme stavať na tom, čo už máte, viete a zároveň na tom, čo by ste chceli.
 • 3 x kariérne poradenstvo - 60 min.
  Konkrétne kroky ako sa priblížiť k práci snov: príprava životopisu a motivačného listu, ako osloviť potenciálnych zamestnávateľov až po prípravu na pracovný pohovor.
 • Zdarma pracovný zošit na analýzu vašich silných stránok
 • Zdarma eBook: Predtým ako dáte výpoveď v súčasnej práci
 • Zdarma eBook: Zmysluplné pracovné pohovory + pracovný zošit
 • Členstvo v uzavretej skupine na Facebooku
  Nájdete tam viac tipov z pracovnej oblasti.

CHCEM KARIÉRU

JE PRE VÁS VAŠA PRÁCA A KARIÉRA DÔLEŽITÁ?

Vidíte príležitosti na kariérny, či profesijný rast a vnímate, že potrebujete podporu?

 • Pri zvládnutí množstva pracovných úloh, v určovaní priorít a time managemente?
 • V budovaní vzťahov na pracovisku, prípadne vedení tímov ľudí?
 • Vo vytváraní rovnováhy v pracovnom a súkromnom živote, a pod.?

Podporíme vás na vašej ceste. Prejdeme s vami kľúčové oblasti a budeme vás sprevádzať tak, aby ste našli tie najvhodnejšie spôsoby, ako môžete na svojej kariére zapracovať.

Služba zahŕňa:

 • 6 x kariérny koučing - 60 min.
  Povedie vás potrebnými krokmi vo vašej kariére.
 • 3 x kariérne poradenstvo - 60 min.
  V oblasti práce s ľuďmi, tímom a výberom vhodných ľudí do tímu.
 • Zdarma pracovný zošit na analýzu vašich silných stránok
 • Členstvo v uzavretej skupine na Facebooku
  Nájdete tam viac tipov z pracovnej oblasti.

KTO SME A PREČO SME PRE VÁS PRIPRAVILI TIETO SLUŽBY?

Recruiterka

Som recruiterka a kariérna poradkyňa, ktorá sprevádza kandidátov a kandidátky nekonečnými možnosťami trhu práce.

Skúsenosti z oblasti personalistiky, predovšetkým náboru, som sa rozhodla spojiť s mojou vášňou spoznávania ľudí a ich príbehov do projektu S Petrou na pracovnom pohovore.

Aby som vám mohla byť nápomocná pri rozvoji vašej kariéry ešte viac, absolvovala som akreditovaný vzdelávací program Kariérne poradenstvo v Asociácii lektorov a kariérnych poradcov.

Kurz mi poskytol množstvo inšpirácie, ako naučiť aj vás kompetencie potrebné pre riadenie vlastnej kariéry počas celého života. Aké faktory prostredia, zmeny majú vplyv na vašu kariéru, na čo byť citlivejší, čo si viac všímať a implementovať do svojho života, aby ste boli stále uplatniteľní na neustále sa meniacom trhu práce.

Počas mojej praxe som mala možnosť zrealizovať a viesť niekoľko stoviek pracovných pohovorov a stretnúť sa s kandidátmi na rôzne typy pozícii.

Špecializovala som sa na technické inžinierske pozície do vývoja produktu, výroby produktov, logistiky, kvality, ekonomické či administratívne pozície. Taktiež som obsadzovala pozície priamo do výroby automotive produktov, ako sú nastavovači, montážni operátori, zmenoví majstri či skladníci.

Vďaka stovkám hodín strávených na pohovore som sa naučila, čo funguje a čo nie. Zároveň viem, aké schopnosti a kvality manažéri na kandidátoch na rôzne typy pozícii hľadajú.

Petra Sujová, recruiterka

Koučing

Sama som prešla úspešnou kariérou. Po vysokej škole som začala na miestach, ktoré mi nesedeli, neboli pre mňa to pravé, a tak som sa rozhodla nasledovať svoje volanie a začala som hľadať zamestnanie, kde by som sa mohla viac venovať tomu, čo ma zaujímalo a bavilo.

Podarilo sa mi to a našla som prácu, kde som videla a dokázala využiť množstvo príležitosti pre svoj rast a profesijný rozvoj. Viedla som tími ľudí, realizovali sme rôzne kreatívne, či vzdelávacie projekty a prinášali výsledky. Prepracovala som sa na pozíciu manažérky pre koučing a vzdelávanie vo veľkej nadnárodnej spoločnosti. Neskôr som pocítila ďalšie volanie po zmene a prešla som výraznejšou zmenou povolania smerom k podnikaniu.

V súčasnosti koučujem ľudí v oblasti práce a duševného zdravia a okrem toho vzdelávam mladých ľudí na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Som certifikovaná koučka osobného, biznis a tímového, či skupinového koučingu.

Koučujem podľa zásad a princípov ICF (International Coach Federation - Medzinárodnej federácie koučov) a som členkou SAKO (Slovenskej asociácie koučov).

Zažila som výzvy na ceste zamestnanca, ale aj lídra a objavila som možnosti viesť ľudí pomocou koučingu tak, aby boli schopní v sebe nájsť svoje najväčšie talenty a dary a urobiť dôležité kroky na ich ceste k novému zamestnaniu alebo k zlepšenému výkonu, či spokojnosti v aktuálnom zamestnaní.

Katarína Ožvoldová, koučka

Nie ste si istí, ktorá služba by pre vás mohola byť vhodná alebo by ste potrebovali zostaviť balíček presne podľa vašich predstáv?

Dohodnite si úvodné 15 minútové stretnutie ZDARMA, na ktorom si prejdeme vaše potreby a pripravíme vám ponuku na mieru.

Chcete využiť len individuálne jednorazové poradenstvo s Petrou alebo koučing s Katarínou? Kontaktujte nás.

Recruiterka
Petra Sujovárecruiterka
Koučing
Katarína Ožvoldovákoučka