ČARO ABSTRAKTNEJ MAĽBY

abstrakná maľba ako nástroj k vnútornej slobode a porozumeniu samému sebe

 • CÍTITE, ŽE CHCETE SVOJ ŽIVOT ŽIŤ VIAC UVOĽNENE, SLOBODNE, TVORIVO A V SÚLADE SAMI SO SEBOU?
 • CHCELI BY STE SA PREJAVIŤ AUTENTICKY, VYJADRIŤ TO, KÝM STE ZO SVOJEJ HLBOKEJ ÚROVNE A ZAŽIŤ POCIT ABSOLÚTNE SLOBODNÉHO PREJAVENIA?
 • RADI BY STE SA OTVORILI NIEČOMU NOVÉMU, NAMAĽOVALI SVOJ VLASTNÝ ABSTRAKTNÝ OBRAZ A ZAUJÍMA VÁS AKO NA TO?
 • ALEBO STE LEN ZVEDAVÍ A CHCETE ZISTIŤ AKO TO VLASTNE FUNGUJE V NAŠOM PODVEDOMÍ, ČO OVPLYVŇUJE NAŠE BYTIE, NÁŠ PREJAV A VYJADRENIE (NIELEN V MAĽBE), ODKIAĽ K NÁM PRECHÁDZAJÚ IMPULZY?

MÁM PRE VÁS RIEŠENIE

V PODOBE ABSTRAKTNEJ MAĽBY

Mne sa s mojím úplne prvým obrazom v živote skrížili cesty až v roku 2016, keď som mala 32 rokov. Pod vedením skvelých lektoriek vznikol môj prvý abstraktný obraz, ktorý ma stále sprevádza a prehovára ku mne pre mňa jasným jazykom.

Zapáčilo sa mi to a začala som s maľovaním experimentovať. Maľovala som, keď som to tak cítila, maľovala som pre radosť, keď som sa potrebovala uvoľniť, spojiť sama so sebou, maľovala som pre seba, maľovala som pre druhých. To, akým spôsobom tie obrazy vznikali a ako ku mne prehovárali, ma fascinovalo a stále fascinuje.

Táto fascinácia viedla k ďalšej túžbe vzdelávať sa, nielen v oblasti arteterapie, ale aj pohybovej terapie a ďalších oblastiach duševného zdravia a osobného rozvoja, vrátane koučingu. 

V eBooku: Čaro abstraktnej maľby

odovzdávam všetko, čo o maľovaní abstraktných obrazov a ich hlbšom význame viem.

Na 49 stranách s vami budem zdieľať, ako som sa k tejto práci dostala, prečo sa do abstraktnej maľby pustiť, čo všetko nám môže sprostredkovať o nás samých.

Podelím sa o teóriu na pozadí toho, odkiaľ sa v nás berú impulzy pre takúto maľbu a prevediem vás samotným procesom maľby tak, aby na konci mohol vzniknúť váš vlastný abstraktný obraz.

eBook som písala tak, aby bol zrozumiteľný a aby boli výsledkom práve vaše vlastné obrazy, ktoré budú váš život obohacovať.

Čo na eBook hovoria jeho čitatelia?

„Tento kvalitne spracovaný eBook Vám zaručene poskytne všetky potrebné informácie a inšpirácie k abstraktnej maľbe. Prínos tohto eBooku ocenia nielen začiatočníci, ale aj skúsenejší umelci, ktorí sa doposiaľ venovali inému typu umenia. Jeho prednosťou je edukatívny, systematický a motivujúci charakter. EBook mi pomohol objasniť a zodpovedať moje obavy z abstraktnej maľby, ktoré ma vždy brzdili v tom pravom uvoľnení sa do tvorby. Väčšinu svojej tvorivej činnosti som venovala realistickejšej maľbe a osobne som mala veľký problém abstraktnú maľbu precítiť. Vždy som bola nespokojná s procesom tvorby, v ktorom som sa cítila napäto a nesvoja, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj vo výsledkoch mojich abstraktných "pokusov". Po prečítaní tohto eBooku vo mne vsrkla silná túžba sa opäť realizovať, avšak tentokrát som už presne vedela ako sa na abstrakt naladiť. Ako si už zo samotného procesu tvorby odniesť nielen príjemný pocit a radosť z tvorby, ale aj významný terapeutický účinok abstraktnej maľby, ktorý mi doteraz unikal.”
Zuzana Jackuliaková
„Čaro abstraktnej maľby je úžasne motivujúca a oslobodzujúca kniha, ktorá otvára brány umenia pre všetkých. Autorka v nej opisuje proces tvorby, ktorý samotný môže byť pre nás hlbokým zážitkom, bez ohľadu na výslednú podobu vizuálneho diela. Lebo tým umeleckým dielom sme predovšetkým my sami. Vrelo odporúčam prečítať všetkým, ktorí zápasia so svojím presvedčením, že nie sú dostatočne kreatívni a talentovaní.”
Miriama Fodorová
„Sama se věnuji osobnímu rozvoji, a tak vím, jak je důležité tvořit ze srdce a rozvíjet tak svou kreativní a intuitivní část. Katarína nádherně zpracovala téma, co vám přinese abstraktní malba za bonusy, co si díky ní rozvinete a uvědomíte a hlavně, jak s ní začít. Nenásilnou formou se naučíte vypínat levou mozkovou hemisféru, po krůčkách vystupovat ze své komfortní racionální zóny a díky tomu se budete dostávat do užšího kontaktu se svou podstatou. Osobně jsem její techniku vyzkoušela a mohu jen doporučit. Ze srdce děkuji.“
Veronika Lastriia
„Rada si sem tam namaľujem nejaký obraz, ale nemala som svoj štýl a chcela som ho objaviť. Myslím, že som konečne našla. Abstraktná maľba, to je ono! V eBooku je úplne neobvyklými metódami popísané, ako mám postupovať. Zároveň to vnímam ako ideálny spôsob na odreagovanie zo stresujúceho života, na objavenie toho, čo sa skrýva vo vnútri a možno aj svojho talentu. Týmto spôsobom môže maľovať naozaj každý a bez obáv, pretože sa Katka v knihe delí o svoje tajomstvo a skúsenosti. 🙂 Ja to pridávam medzi svoje terapeutické metódy. Mám všetko pripravené, takže idem maľovať. :-)“
Elif Oturgan Tereskawww.youarethemaestro.com
„Po eBooku zdarma som bola zvedavá aj na Čaro abstraktnej maľby. A môžem prehlásiť, že ma Katka - Rina nesklamala. Toto dielo je skvelé pre ľudí, ktorí chcú začať s maľbou, ale nevedia ako na to. Alebo sa boja maľovať, aby náhodou svojou maľbou nezničili výkres. A hlavne je pre tých, ktorý sa potrebujú vyslobodiť z dnešného príliš racionálneho sveta a chcú vypustiť svoje hlboko ukryté emócie. Je tu množstvo kvalitného textu, ktorý zrozumiteľným spôsobom vysvetľuje a sprevádza nováčikov krôčik za krôčikom až k tvorbe svojho prvého vlastného výtvoru. Veľmi sa mi páčilo aj základné pravidlo - nebudeme sa obmedzovať. Viac prezrádzať už nebudem. 🙂 Moja rada je - nechajte sa knižkou viesť a užite si cestu.“
Jana Rehákováautorka projektu UČME SA SPOLU Ӏ www.janarehakova.sk
„Kreativní tvorba a malování patří mezi způsoby relaxace, které mám velice ráda. Umožňují mi dostat se pod povrch každodennosti a blíže ke mně samotné. To byl jeden z důvodů, proč jsem si Katarínin e-book, Čaro abstraktnej maľby, chtěla přečíst. V tomto e-booku se dozvíte hodně užitečných informací pro porozumění procesu abstraktního malování. Doporučení a tipy, jak se naladit na tvůrčí vlnu, jak uvolněně následovat své pocity a intuici při malování, co vše pro malování potřebujete. A v neposlední řadě i spoustu praktických zkušeností z Kataríniny vlastní tvorby. I díky vlastním zkušenostem mohu potvrdit, že kreativní tvorba v nás spouští dominový efekt procesů, které nás vedou k větší autenticitě, odvaze, sebedůvěře, sebevědomí a vnitřní svobodě projevu. K tomuto všemu Vás Katarína se svým e-bookem doprovází. Doporučuji Vám neváhat a pustit se do jeho čtení!“
Diana Laurichovákoučka a lektorka Ӏ www.dianalaurichova.cz

Pre koho je eBook určený?

Pre všetkých, ktorí:

 • by radi skúsili, aké to je nemať vopred predstavu o vznikajúcom diele a tvoriť len tak, na základe toho, čo prichádza, intuitívnym spôsobom.
 • sa chcú uvoľniť, odovzdať sa, pustiť kontrolu a na chvíľu len byť so sebou samým a tým, čo vzniká.
 • sa potrebujú prejaviť autenticky a slobodne, vyjadriť to, kým sú zo svojej hlbokej úrovne a zažiť pocit absolútne slobodného prejavenia.
 • chcú prejaviť a zhmotniť do reality to, čo cítia a prežívajú, to, čo ich ovplyvňuje na podvedomej úrovni.
 • cítia, že sa chcú otvoriť niečomu novému, pričom môže ísť o otvorenie sa maľovaniu ako takému, ak ste nikdy predtým nemaľovali, môže ísť o otvorenie sa novému spôsobu maľovania, ktorý ste predtým nevyskúšali alebo maľovanie môže byť len nástroj k otvoreniu sa poznaniu väčšieho a širšieho rozmeru nás samých.
 • zvedaví a chcú zistiť ako to vlastne funguje v našom podvedomí, čo ovplyvňuje naše bytie, náš prejav a vyjadrenie (nielen v maľbe), odkiaľ k nám prechádzajú impulzy.
 • sú otvorení tomu budovať dôveru a spojenie s vlastným telom a sú ochotní vnímať a nasledovať jeho pohyby a prejav.
 • sa chcú na chvíľu zastaviť a skutočne byť - v stave stíšenia, prítomnosti a plynutia.
 • sa zaujímajú o to, ako nám môže abstraktná maľba pomôcť pri našom vlastnom vnútornom rozvoji, prípadne nás previesť náročnými životnými obdobiami a sprevádzať nás na našej životnej ceste.
 • by radi vedeli, aké nové obzory môžeme vďaka maľovaniu abstraktného obrazu v sebe rozšíriť.
 • by sa radi dozvedeli ako na to, ako si vybrať farby, materiál, nástroje, prostredie a ako maľovať, ako sa do maľovania uvoľniť.

Čo sa v eBooku dozviete?

PREČO SA VÔBEC PÚŠTAŤ DO ABSTRAKTNEJ MAĽBY

Čo je abstraktná maľba a aké sú výhody maľby všeobecne a zvlášť abstraktnej maľby v našom rozvoji.

ODKIAĽ SA BERÚ IMPULZY PRE ABSTRAKTNÚ MAĽBU

Vedomie/podvedomie, pravá/ľavá mozgová hemisféra? Ako to vlastne celé funguje?

ČO VŠETKO NÁS MÔŽE ABSTRAKTNÁ MAĽBA NAUČIŤ

Od pustenia kontroly, cez nasledovanie vlastných pocitov, otvorenie sa kreativite až po slobodný odvážny prejav a zotrvávanie v prítomnosti.

AKO NAMAĽOVAŤ SVOJ VLASTNÝ ABSTRAKTNÝ OBRAZ

Súčasťou eBooku sú aj praktické informácie, ktoré vás prevedú maľbou vlastného abstraktného obrazu.

ČO S VYTVORENÝM OBRAZOM A JEHO PRÍPADNOU KRITIKOU

Ako porozumieť svojmu obrazu, ako s ním môžete naložiť a ako si poradiť s vlastnými emóciami a prípadnou kritikou z okolia.

AKO MÔŽE ABSTRAKTNÝ OBRAZ PLNIŤ FUNKCIU VISION BOARDU

Za akých okolností sa to deje a ako je to možné.

Ak si stále nie ste istí, či je tento eBook pre vás,

predstavte si:

Aké by to bolo stíšiť sa natoľko, že neprichádzajú myšlienky a vy len nasledujete svoju intuíciu, telo a necháte ho prejaviť tak, ako potrebuje?

Aké by to bolo namaľovať svoj vlastný obraz a namaľovať ho len tak, bez potreby nápadu alebo úvodných náčrtov?

Aké by to bolo, keby vôbec nezáležalo na výsledku?

Aké by to bolo spojiť sa s tým, čo sa odohráva vo vašom podvedomí a môcť tomu porozumieť, pretože to zachytíte na plátne?

Aké by to bolo úplne sa zastaviť, uvoľniť, na všetko zabudnúť a len byť, v stave stíšenia?

Aké by to bolo prejaviť sa úplne slobodne, tak ako to práve teraz potrebujete?

Aké by to bolo pustiť kontrolu, pustiť predstavy o tom, ako by to malo byť a vyzerať?

Aké by to bolo, keby ste nemuseli nič a pritom mohli všetko?

Toto všetko môžete zažiť pri maľbe vlastného abstraktného obrazu.

A navyše, môžete zažívať pocit obrovskej radosti a hrdosti na to, čo ste vytvorili.

S najväčšou pravdepodobnosťou si ten obraz nájde aj svojich ďalších obdivovateľov.

KAŽDÁ MAĽBA V SKUTOČNOSTI ROZPRÁVA PRÍBEH.

TENTO PRÍBEH JE PRE KAŽDÉHO INÝ.

 

JE TO PRÍBEH, KTORÝ JE URČENÝ PRIMÁRNE TOMU,

KTO OBRAZ NAMAĽUJE A POTOM PRE PÁR ĎALŠÍCH, KTORÝCH SA DOTKNE.

Cena eBooku je 21,50 EUR / 560 CZK

a ten pocit, ktorý pri maľbe obrazu zažijete je na nezaplatenie. 

Samozrejme si môžete svoj abstraktný obraz namaľovať hneď teraz a určite to bude krásny zážitok, ktorý vás bude stáť len základné pomôcky, ktoré k maľbe potrebujete. Môže sa ale zároveň stať, že pred vami ostane skrytá krása a čaro hlbšieho potenciálu a významu maľby abstraktného obrazu.

Mne zabralo zbieranie znalostí k maľbe abstraktných obrazov, ktoré nás sprevádzajú k vlastnej vnútornej slobode a porozumeniu samému sebe, niekoľko rokov. Navštívila som mnohé rozvojové semináre, vzdelávala som sa v rôznych oblastiach osobného rozvoja a s nadšením som experimentovala.

Tieto znalosti vám teraz odovzdávam za zlomok ceny, ktorú to stálo mňa a budete ich mať ihneď k dispozícii. Ušetríte tým dodatočné investície v podobe peňazí, času a námahy, ktoré by vás stálo ďalšie odborné vzdelávanie.

Nemáte čo stratiť, môžete iba získať.

Od momentu zakúpenia eBooku pre vás totiž platí

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ PO DOBU 30 DNÍ. 

Ak zistíte, že ste od eBooku očakávali niečo iné alebo informácie v ňom pre vás nie sú prínosné a nevyužijete ich, potom vám bez otázok vrátim peniaze.

Objednajte si svoj eBook: Čaro abstraktnej maľby

HNEĎ TERAZ za 21,50 EUR / 560 CZK

a ja vám ho zašlem obratom do vašej e-mailovej schránky. 

Na nasledujúcej stránke vyplňte svoje údaje v objednávke a zaplaťte buď kartou alebo bankovým prevodom.

Hneď ako dorazí platba, vám zašlem eBook.

Profilová fotka

Ak máte v súvislosti s eBookom akékoľvek otázky, napíšte mi na: info@katarinaozvoldova.sk