OBJEDNÁVKA eBooku

ČARO ABSTRAKTNEJ MAĽBY

  • ÁNO
    Objednávam si týmto eBook: Čaro abstraktnej maľby, v hodnote 21,50 EUR / 560 CZK.
  • ÁNO
    Viem, že mi eBook príde elektronicky na môj e-mail vo formáte PDF ihneď po zaplatení objednávky.
  • ÁNO
    Viem, že keď zistím, že toto nie je eBook pre mňa, môžem 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a peniaze mi budú zaslané naspäť bez akýchkoľvek otázok.

Upozornenie pre Českú republiku: Ak chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou a musíte mi dodať svoje DIČ alebo IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou stať nechcete, odporúčam zakúpiť si eBook na fyzickú osobu nepodnikateľa.

„Sama se věnuji osobnímu rozvoji, a tak vím, jak je důležité tvořit ze srdce a rozvíjet tak svou kreativní a intuitivní část. Katarína nádherně zpracovala téma, co vám přinese abstraktní malba za bonusy, co si díky ní rozvinete a uvědomíte a hlavně, jak s ní začít. Nenásilnou formou se naučíte vypínat levou mozkovou hemisféru, po krůčkách vystupovat ze své komfortní racionální zóny a díky tomu se budete dostávat do užšího kontaktu se svou podstatou. Osobně jsem její techniku vyzkoušela a mohu jen doporučit. Ze srdce děkuji."
Veronika Lastriiaprůvodkyně a koučka Ӏ www.klicekharmonii.cz
„Rada si sem tam namaľujem nejaký obraz, ale nemala som svoj štýl a chcela som ho objaviť. Myslím, že som konečne našla. Abstraktná maľba, to je ono! V eBooku je úplne neobvyklými metódami popísané, ako mám postupovať. Zároveň to vnímam ako ideálny spôsob na odreagovanie zo stresujúceho života, na objavenie toho, čo sa skrýva vo vnútri a možno aj svojho talentu. Týmto spôsobom môže maľovať naozaj každý a bez obáv, pretože sa Katka v knihe delí o svoje tajomstvo a skúsenosti. 🙂 Ja to pridávam medzi svoje terapeutické metódy. Mám všetko pripravené, takže idem maľovať. :-)"
Elif Oturgan Tereskaterapeutka / online podnikateľka Ӏ www.youarethemaestro.com

Čo na eBook hovoria jeho čitatelia?

„Čaro abstraktnej maľby je úžasne motivujúca a oslobodzujúca kniha, ktorá otvára brány umenia pre všetkých. Autorka v nej opisuje proces tvorby, ktorý samotný môže byť pre nás hlbokým zážitkom, bez ohľadu na výslednú podobu vizuálneho diela. Lebo tým umeleckým dielom sme predovšetkým my sami. Vrelo odporúčam prečítať všetkým, ktorí zápasia so svojím presvedčením, že nie sú dostatočne kreatívni a talentovaní.”
Miriama Fodorová
„Po ebooku zdarma som bola zvedavá aj na Čaro abstraktnej maľby. A môžem prehlásiť, že ma Katka - Rina nesklamala. Toto dielo je skvelé pre ľudí, ktorí chcú začať s maľbou, ale nevedia ako na to. Alebo sa boja maľovať, aby náhodou svojou maľbou nezničili výkres. A hlavne je pre tých, ktorý sa potrebujú vyslobodiť z dnešného príliš racionálneho sveta a chcú vypustiť svoje hlboko ukryté emócie. Je tu množstvo kvalitného textu, ktorý zrozumiteľným spôsobom vysvetľuje a sprevádza nováčikov krôčik za krôčikom až k tvorbe svojho prvého vlastného výtvoru. Veľmi sa mi páčilo aj základné pravidlo - nebudeme sa obmedzovať. Viac prezrádzať už nebudem. 🙂 Moja rada je - nechajte sa knižkou viesť a užite si cestu."
Jana Rehákováautorka projektu UČME SA SPOLU Ӏ www.janarehakova.sk

POTREBUJETE PORADIŤ?

Napíšte mi na info@katarinaozvoldova.sk alebo volejte na +421 903 271 877.